HERNÍ ODPOLEDNE

HERNÍ ODPOLEDNE PRO ŠTĚŇÁTKA

Tzv. herní odpoledne pro štěňátka vždy v neděli od 16 hod do 18 hod. Cílem je, aby se štěňátka socializovala, vyhrála, unavila. Nejlepší hra, kterou můžete svému psímu miminku poskytnout, je hra s vrstevníky. Štěňátka se učí s ostatními komunikovat a zároveň se totálně unaví.

Přijďte se štěňátkem v jakoukoliv neděli v době od 16 hod do 18 hod k nám do Psího domečku. Můžete přinést se sebou oblíbenou hračku, která ale s největší pravděpodobností přijde k úrazu :-). Hraček u nás máme spoustu, nemusíte tedy nosit vlastní. Nejen, že si pejsci vyhrají spolu, ale zároveň si i my majitelé můžeme popovídat a podělit se o zkušenosti s výchovou štěňátek. Pokud ovšem nemůžete zůstat, nic se neděje, štěňátko vám po tuto dobu pohlídáme.

Pravděpodobně štěňátko nebude mít kompletní očkování, důležité je, aby byl odčervený, odblešený a očkovaný proti psince a parvoviróze (v očkovacím průkaze se většinou značí písmeny D a P).

P.S.: i někteří dospělí psi milují dovádění se štěňáky, tyto rozhodně nevyháníme, ba naopak jsou vítáni!

Kdy to spustíme?

Vzhledem k malému zájmu o tuto službu, se Herní odpoledne pro štěňátka momentálně v neděli nekonají! Pokud byste se svým pejskem o toto Herní odpoledne měli zájem, prosím, nahlaste zájem o tuto službu a zkusíme společně něco vymyslet.

CENÍK SLUŽBY

HERNÍ ODPOLEDNE PRO ŠTĚŇÁTKA

150 Kč

POUZE NEDĚLE

  • Začátek každou neděli v 16:00 hod.
  • Konec dovádění v 18:00 hod.

Zájemci se mohou předběžně hlásit v níže uvedeném komentáři nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře zde.

Děkujeme, že jste s námi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek